Ласкаво просимо в інтернет-магазин "3DPlay"!


Друзі! Наш інтернет-магазин працює для Вас вже 10 років!

Надійність і професіоналізм -головний критерії нашої роботи! Ми цінуємо Вашу довіру!

У нашому магазині представлений широкий асортимент 3D обладнання, аудіотехніки, ігрових приставок і аксесуарів до них, який регулярно оновлюється.

Всі товари, що реалізуються в нашому магазині, ліцензійні та сертифіковані, мають гарантію!

Ми допоможемо Вам заощадити Ваші час і гроші - наші ціни нижчі, ніж в звичайних магазинах, а на багато позицій ціна найнижча.

Ми цінуємо кожного клієнта і до кожного індивідуальний підхід!

Для постійних клієнтів у нас передбачена система накопичувальних знижок.

Професіоналізм наших менеджерів дозволить Вам, не виходячи з дому, зробити правильний вибір і придбати потрібний Вам товар, ми з задоволенням відповімо на всі Ваші питання, при необхідності проведемо консультацію.

Покупки доставлять у зручний для Вас час за адресою, вказаною в замовленні або зв'язавшись з нами по телефону.

 

Також ми пропонуємо рішення всіх можливих комплексних завдань, індивідуальних рішень "під ключ" пов'язаних з 3D кінотеатрами і системами, електронікою, аудіотехнікою.

 

Відвідавши наш магазин Ви можете придбати:

* 3D обладнання: обладнання для кінотеатрів, телевізори, фотокамери, монітори, окуляри і багато іншого, що пов'язане з 3D - все це Ви зможете знайти і придбати у нас за цінами нижче, ніж в звичайних магазинах. Асортимент товарів постійно оновлюється і додається.

* Акустичні системи та різноманітну аудіотехніку: колонки, навушники, підсилювачі, медіаплеєри, акустику для комп'ютерів і кінотеатрів, мікрофони, бездротові системи, мікшери, електронні пристрої для домашнього та професійного використання.

* Ігрові приставки та аксесуари до них: ми забезпечуємо Вас максимально широким асортиментом ігрових приставок, ігор і аксесуарів за низькими цінами! Ми завжди готові надати Вам консультацію по тематиці "ігрових приставок" на нашому форумі. Для цього Вам необхідно найменше, зареєструватися.

* Отримати сервісне обслуговування, консультації і гарантовано гарний настрій від своїх покупок і спілкування з нами.

Сподіваємося, що ми опинимося Вам корисні. Завжди будемо раді бачити Вас в рядах наших клієнтів.

Спасибі, що відвідали наш сайт.